Postavy

Cuddles
Nieje nic lahšie ako táto roztomilá králicia koža, ale naneštastie z nej vždy lietajú chlpy.
Giggles
Hanblivá a sladká. Túto malú zemnú vevericku spolahlivo poznáte podla jej vecnej neposednosti a smiatia. Budete ju chciet zaškrtit!
Handy
Žiadna práca nieje dost tažká pre tohto bobieho tesára, ktorý utrpel amputaciu oboch horných koncatín. Je vždy pripravený podat pomocnú ruku, aby dokázal že je možné dosiahnút hocicoho pokial máte správny prístup.
Lumpy
Slaboduchý, modrý sob, ktorý je vždy niekde zbytocne, vždy má srdce otvorené a oba ruky lavé, napokon na rozdiel od ostatných prežíva viacmenej bez úhonov.
Toothy
jedna vec väcšia než chvost tohto pehatého bobra je jeho predkus.
Nutty
Táto nerózna šielena vevericka sa kvôli svojím túžbam po sladkom s oblubou dostáva do situácí, ktoré pre nu nikdy nekoncievajú úplne najlepšie.
Petunia
Táto sladko voniaca tchorica nikdy nerozvíruje svoj pach. Urcite si nebudete držat nos v prítomnosti tohto priatelského stvorenia, pretože nosí "vonavý stromcek" okolo krku.
Sniffles
Tento intelektuálný mravciar miluje jedenie mravcov, co by nebolo nic také nezvycajné, ale nech robí co robí, vždy strká nos do problémov.
Splendid
Je to vták, je to lietadlo, NIE, je to lietajúca vevericka! Tento nebeský hrdina je vždy pripravený vrhnút sa do záchrannej akcie. Vždy sa však nejako predcenní narobí viac škody ako úžitku.
Flaky
Akonáhle tento lupy obtažený dikobraz spôsobí svojími pichliacmi nejaké problémy, snaží sa pekne rýchlo zmiznút.
The Mole
Tento slepý krtko zvláda prácu v tých nejnebezpecnejsích situáciach. (zvláštne znamenie: znamienko krásy)
Disco Bear
Tento slepý krtko zvláda prácu v tých nejnebezpecnejsích situáciach. (zvláštne znamenie: znamienko krásy)
Russel
Zabarikádujte všetky poklopy - pirátska morská vydra prichádza na palubu a má obrovský pravý hák.
Mime
Keby akcia hovorila hlasnejšie než slova, tak tento inak tichý jelen neprestáva nikdy hovorit. Jeho šialené ciny vás pripravia o rec.
Lifty a Shifty
Títo bývali bratia trpiaci kleptomaniou sú majstri v oboru piatich prstoch. - Lifty a Shifty by vám s kludom ukradli vaše srdce a potom vám ho obratom rúk predali spät..
Cro-Marnot
Prvá "neanimovaná" postavicka - tento staroveký savec je síce zamrznutý v kocke ladu, ale v pohybu mu to bohužial nebrání.
Flippy
Emociálne rozvhovorený medvedí vojenský veterán zahreje vaše domovy a nezanechá žiadnych svedkov..
Pop
Tento otcovský medved nás naucí, že sa vždy nájde miesto pre zlyhanie rodicovskej zodpovednosti.
Cub
Nevinný a roztomilý. Pop má neustále plné ruky práce udržat tohto nezbedníka daôej od problémov. Cup aj napriek tomu vždy skoncí na kúsky.